53 Metre Sepetli Vinç Platform Kiralama

16-08-2018 15:55

16-08-2018 15:55 808

53 Metre Sepetli Vinç Kiralama

Özellikle eşya taşıma işinde kullanılan vinçler son dönemde oldukça çok fazla kullanılmaktadır. Siz de sepetli vinç kiralayarak eşyalarınızı daha kısa sürede taşıyabilirsiniz.

Ev ya da ofisinizin taşınması oldukça yorucu ve zaman alan bir işlemdir. Özellikle yüksek katlardaki dairelerinizden eşyaların indirilmesi ve taşınacağınız yere taşınması işlemi oldukça zordur. Son dönemde teknolojinin de gelişmesiyle birlikte yeni yöntemler eşya taşıma işinde kolaylıklar sağlamaktadır.

Vinçle Ev Taşıma

Özellikle yüksek katlarda bulunan evlerinizin taşınması işlemi eşyaların aşağıya indirilmesi gibi işlemlerden dolayı uzun ve zahmetlidir. Hele bir de yeni taşınacağınız yer de üst katlarda olursa bu sefer işiniz 2 katı daha zorlaşacaktır. Çoğu asansörlü binalarda asansörle eşya taşınmasına da izin verilmemektedir. Nakliye firmalarıyla anlaşsanız taşıma işini sadece onlar yapsalar bile uzun sürecek ve oldukça yüksek fiyatlar istenecektir. Nakliye firmaları hem gidilecek olan mesafenin uzaklığına hem de taşınacak eşyanın kaçıncı kata taşınacağına göre fiyat verirler. Bu nedenle ödeyeceğiniz ücretler artacaktır. Ancak son dönemlerde kullanımı artmış olan ve ev taşıma işinde büyük kolaylıklar sağlayan kiralık sepetli vinç sayesinde bu işler eskisi kadar zor olmayacaktır.

Eşyaların alınacak olan yüksekliğine göre kullanılan vinçlerin de boyları değişkenlik göstermektedir. Evinizin kaçıncı katta olduğuna göre vinçlerin uzunlukları değişecek ve bu sayede daha yüksek katlarda bu hizmeti alabileceksiniz. 53 metre vinçler sayesinde evlerinizin ya da iş yerlerinizin balkon ya da cam gibi yerlerinden eşyalar dış yüzeyden kolaylıkla taşınabilecektir.

Nereden 53 Metre Vinç Kiralayabilirim?

Yıllardır vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler neticesinde siz değerli müşterilerimizin taşıma işlerini sorunsuz şekilde yapabiliyoruz. Evinizin bulunduğu yüksekliğe göre ihtiyacınız olacak vinçlerin boyutları değişecektir. Bunun için kaçıncı katta oturduğunuzu belirtmeniz alanında uzman personellerimiz için hangi uzunluktaki vince ihtiyacınızın olduğunu belirlemesi yeterli olacaktır. Vermiş olduğumuz kaliteli ve güler yüzlü hizmet sayesinde artık taşınmak bir işkence değil tam aksine kısa süre içerisinde bitecek olan bir işlem olacaktır. Firmamızdan alacağınız kiralık vinç sayesinde siz de kısa süre içerisinde ve hiç yorulmadan eşyalarınızı taşıyabileceksiniz.

Etiketler:
53 Metre Sepetli Vinç Kiralama
53 Metre Sepetli Vinç
53 Metre Vinç
Hemen Bizi Arayın