65 Metre Sepetli Vinç Platform Kiralama

16-08-2018 15:48

16-08-2018 15:48 765

65 Metre Sepetli Vinç Kiralama

Kiralık vinç günümüzde birçok sektörde kullanılmaktadır. Satın alma maliyetlerine oranla kısa süreli işlerde kullanabileceğiniz vinçlerin kiralanması yöntemi bütçenize çok daha fazla kaynak kalmasına neden olacaktır.

İş yerlerinde kullanımına ihtiyaç duyulan işler için vinç kiralanması oldukça tercih edilen yöntemlerdendir. Sürekli olarak ihtiyacının bulunmadığı vinçlerin satın alınmasındansa kiralanması en mantıklısı olacaktır. Ayda birkaç kez ihtiyacınız olacak bu vinçler daha uygun maliyetlere kiralanabileceklerdir. Bu şekilde bütçenizde daha fazla para kalacağından iş yerinizin farklı bir bölümüne yatırım yapabileceksiniz.

Sepetli Vinçler Neden Kiralanır?

Genel olarak taşım işlerinde kullanılsalar da insan gücü ile yetişilemeyecek olan bölgelere insanların taşınabilmesi için de kullanılmaktadır. İş yerinizin tavanında yapılması gerekene elektrik ya da tadilat işlerinin olduğunu düşünün. Bu iş yerinin de tavanının yaklaşık olarak 50 metre olduğunu düşünün. Bu durumda tavana merdiven ile yetişemeyeceksiniz. En mantıklı ve kısa çözüm sepetli vinç kiralamak olacaktır. Bu şekilde işçinizi 50 metre ya da daha fazla yüksekliklere çıkartarak istediğiniz tadilatı yaptırabileceksiniz.

Vinçler günümüzde genel olarak taşıma işleri için kullanılmaktadır. 65 metrelik sepetli vinçler gibi büyük inşaatlarda kullanılan modelleri olan kule vinçlerde de mantık aynıdır. İnşaat malzemeleri zeminden alınarak inşaatın yüksek katlarına kule vinçler yardımı ile taşınmaktadır. Bu taşıma işlemi insan gücü ile yapıldığı düşünülecek olursa oldukça fazla zaman ve güç kaybı anlamına geleceği gayet açıktır. Bu nedenle vinçler sayesinde yorulmadan eşyalarınızı yüksek katlardan zeminlere taşıyabilirsiniz.

Vinçlerin Uzunlukları Önemli Midir?

Taşıma yapılacak olan uzunluklara göre vinçlerde değişecektir. 65 metrelik bir yüksekliğe 50 metrelik vinç gelirse bu sizin işinize yaramayacaktır. Burada en çok dikkat edilmesi gereken nokta ise kaliteli hizmet veren firmalardan destek alınması olacaktır. Firmalardan vinç kiralamak istediğinizde sizin taşıma yapılacak olan yüksekliğe en uygun vincin gönderilmesi gerekecektir. Aksi taktirde hiçbir işinize yaramayacaktır. Bu nedenle yıllardır vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler sayesinde siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayabiliyor ve buna göre hizmet vermeye devam ediyoruz. Kiralık sepetli vinç gibi ihtiyacınız olan vinçlerin kiralamaları firmamız tarafından sorunsuz olarak yapılabilmektedir.

Etiketler:
65 Metre Sepetli Vinç Kiralama
65 Metre Sepetli Vinç
65 Metre Vinç
Hemen Bizi Arayın