72 Metre Sepetli Vinç Platform Kiralama

16-08-2018 14:08

16-08-2018 14:08 717

72 Metre Sepetli Vinç Kiralama

Teknolojik gelişmeler insan hayatını oldukça kolaylaştırmaktadır. Önceden tam bir eziyet halini alacak olan taşınma işleri artık kiralık sepetli vinç sayesinde oldukça kolay olacaktır.

Yüksek katlarda yaşayanlar için taşınma işleri oldukça zordur. Onlarca merdivenin tek başına çıkılması bile oldukça zorken eşyaların çıkartılıp indirilmesi de çok zordur. Yıllardır yüksek inşaatlarda kullanılan kule vinçlerin küçük versiyonları olan 72 metrelik ya da daha farklı uzunluklardaki vinçler sayesinde bu taşınma işleri artık daha kolay olmaktadır. Sadece eşya taşıma olarak değil aynı zamanda küçük inşaatlarda ve iş yerlerinde de kullanımı oldukça yaygındır.

Vinçler Neden Kullanılır?

Genel olarak vinçlerin kullanım alanları taşımadır. Kule vinçlerin yüksek inşaatlarda inşaat malzemesi taşıması gibi sepetli vinçlerde küçük inşaatlara inşaat malzemesi taşıyabilir. Kule vinçlere oranla daha düşük maliyetlere kiralanabilecek olan bu vinçler sayesinde aynı zamanda eşya taşıma işi de çok kolaylaşmaktadır. Bu şekilde yüksek katlarda oturan insanların en büyük sorunlarından birisi olan taşınma işlemi oldukça kolaylaşacaktır. Sepetli vinç aynı zamanda tadilat işlerinde de kullanılmaktadır. İşyerlerinizin yüksek tavanlarında yapacağınız işleri bu vinçler sayesinde kolaylıkla halledebileceksiniz. Sepetine yerleşen işçi kolaylıkla istemiş olduğu yüksekliklere çıkarak gerekli olan işi kısa süre içerisinde sağlayabilecektir. Bu şekilde iş yerinizdeki işçi güvenliğini de sağlamış olacaksınız. Oldukça önemli olan insan hayatı da korunmuş olacaktır. Diğer yöntemlerle istenmeyen kazaların yaşanması ihtimalini en alt düzeyde tutabileceksiniz.

Vinç Kiralama Pahalı Mıdır?

Vinçlerin kullanım amaçlarına ve kullanım alanlarına göre kiralama ücretleri değişiklik gösterecektir. Basit bir taşıma işlemine ödeyeceğiniz ücret ile inşaatta inşaat malzemesi taşıma işine ödeyeceğiniz ücret çok tabii ki aynı olmayacaktır. Ancak muadillerine göre hem zamandan hem de paradan tasarruf edebileceksiniz. Ev taşıma işini ele alacak olursak taşımanın yapılacağı kat ne kadar artarsa tutacağınız nakliye firmasının ücreti de o kadar artacaktır. Bu şekilde daha az para harcamak sizin için hayalden öteye gitmeyecektir. Taşıma maliyetleri en aza indirileceğinden kiralık vinç kullanımı sizin için en sağlıklısı olacaktır. Bu sayede paradan tasarruf edebileceğiniz gibi zamandan da tasarruf edebileceksiniz.

Etiketler:
72 Metre Sepetli Vinç Kiralama
72 Metre Sepetli Vinç
72 Metre Vinç
Hemen Bizi Arayın